pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

"JSW może zyskać jeszcze kilkadziesiąt proc." (WIDEO)

KUP LICENCJĘ
Marek Wierciszewski
Pin It email print

Jeśli ceny węgla koksującego nie spadną zbyt mocno, to notowania JSW mogą zyskać jeszcze kilkadziesiąt procent, oceniał w ostatniej rozmowie z "pb.pl" Adam Łukojć, zarządzający Skarbiec TFI.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

8 Komentarze

Exciter 2016-10-12

Pamiętajcie że za za wzrostem akcji tego niedoszłego bankruta stoją x10 nasze pieniądze które w takie czy innej formie zostaną wydojone z naszych kieszeni. Jeżeli sukcesem jest okradanie biednych i uczciwych aby dalej napełniać pękate brzuchy KRETÓW to jak pierd... taki kraj a zwłaszcza jego rządzących

asd 2016-10-12

no najlepiej do cen jakich nie widzieli nawet na debiucie choc majatku zostało niewiele..... ale kto ma wyobraznie moze i cegle kupic w srodmiesciu i to wprost z chodnika - takie podobno sa troche droższe :)

Polak 2016-10-12

Podatnicy sponsorują te wzrosty na spółkach węglowych. A ile przy tym liczne prezesiki zgarną po drodze tego nie policzy.

fala 2016-10-12

Jak taki dureń i analityczny analfabeta jak Łukojć może zarządzać tak dużym majątkiem. Błazen mówi, że JSW pozbyła się nierentownego majątku . A w rzeczywistości sprzedała rentowne domy wczasowe, elektrociepłownie i inne nieruchomości. W spółce nie ma kasy żeby nierobom ze związków zawodowych wypłacić barbórkę a on pieprzy o niedowartościowaniu spółki. Jak długo to stado analitycznych głupków będzie przytaczać ceny węgla australijskiego zamiast ceny węgla w Europie. Emisja akcji za 500 mln PLN aktualna, bo płynność trzeba ratować, a oni pie.... o niskiej cenie akcji. Banda naciągaczy z fundów zrobili sobie spółdzielnię na papierze za pieniądze klientów więc może i będzie nawet kilkadziesiąt procent wyżej, a potem rzeź. Łukojć dopisany w notesie do grona wyjątkowych naciągaczy.

Marian 2016-10-12

O ho, pojawiły się już artykuły które wspomagają dystrybucję :P

Wiadomości dnia na PulsInwestora.pl

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Miedź najbardziej niestabilna od 9 miesięcy (WYKRES DNA)
Najdłuższa passa zwyżek euro od 2014 r. (WYKRES DNIA)
Ten wykres pokazuje, co zapowie koniec hossy na dolarze (WYKRES DNIA)
Zarządzający obstawiają drugi rok surowcowej hossy (WYKRES DNIA)
Liczba czynnych wiertni naftowych w USA największa od roku (WYKRES DNIA)

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu