pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

db Makler pobił rywali niską prowizją

KUP LICENCJĘ
Kamil Kosiński
Pin It email print

W pierwszym rankingu „PB”, w którym porównaliśmy rachunki maklerskie dla inwestora indywidualnego, wygrał ten oferowany przez BM DB PBC.

 

Notowania

BZWBK

Wybór rachunku maklerskiego to jeden z poważnych dylematów, przed jakim staje inwestor indywidualny. Ofert nie ma tak wiele jak w przypadku kont osobistych, ale tabele opłat brokerskich do prostych nie należą. Postanowiliśmy więc gruntownie je przeanalizować i sprawdzić, gdzie aktywny inwestor giełdowy powinien skierować swoje kroki. Aktywny, tzn. obracający co miesiąc równowartością 150 tys. zł.

Najlepszą propozycją dla aktywnego inwestora na rok 2013 okazał się rachunek db Makler, oferowany przez DB Securities i BM Deutsche Bank PBC. Pojawił się zaledwie w połowie listopada 2012 r. i swoimi niskim prowizjami napsuł krwi konkurencji. Biorąc pod uwagę same opłaty za handel akcjami, w ciągu roku nasz inwestor zapłaciłby w DB mniej niż połowę prowizji, jakie skasowałoby od niego siedmiu z 19 brokerów sklasyfikowanych w naszym zestawieniu.

Na drugim miejscu naszego zestawienia znalazł się AmerBrokers, a na za nim DM BZ WBK. Ten ostatni zawdzięcza to punktom zebranym za to, co można nazwać komfortem współpracy.

Pełen ranking w poniedziałkowym "Pulsie Biznesu" i na stronach pulsinwestora.pb.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Wiadomości dnia na PulsInwestora.pl

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Miedź najbardziej niestabilna od 9 miesięcy (WYKRES DNA)
Najdłuższa passa zwyżek euro od 2014 r. (WYKRES DNIA)
Ten wykres pokazuje, co zapowie koniec hossy na dolarze (WYKRES DNIA)
Zarządzający obstawiają drugi rok surowcowej hossy (WYKRES DNIA)
Liczba czynnych wiertni naftowych w USA największa od roku (WYKRES DNIA)

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu